Udostępnij
Tweetnij

Strona PolskiBus.com teraz w wersji mobilnej

Jeśli często podróżujecie autobusami, to usług Polski Bus nie trzeba wam chyba przedstawiać, zgadza się? Tym bardziej ucieszy was informacja, że firma uruchomiła mobilną wersję strony, która pozwoli wam na smartfonach i tabletach jeszcze łatwiej znaleźć wybrany środek komunikacji, a potem zakupić bilet.

Mobilna strona Polski Bus

Jeśli często podróżujecie autobusami, to usług Polski Bus nie trzeba wam chyba przedstawiać, zgadza się? Tym bardziej ucieszy was informacja, że firma uruchomiła mobilną wersję strony, która pozwoli wam na smartfonach i tabletach jeszcze łatwiej znaleźć wybrany środek komunikacji, a potem zakupić bilet.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Poniżej znajdziecie pełny komunikat prasowy firmy w tej sprawie.

Dostosowana do telefonów komórkowych mobilna wersja strony internetowej polskibus.com posiada wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pasażer, gdziekolwiek się znajduje, może zarezerwować bilet, wyszukać połączenia, uzyskać aktualne informacje o wybranych trasach oraz sprawdzić lokalizację przystanków. Użytkownicy będą mieli także możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi klientami PolskiBus.com dzięki bezpośredniemu dostępowi do profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook.

Serwis mobilny PolskiBus.com jest bardzo łatwy w użyciu. Jego układ graficzny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystanie z mobilnej wersji strony PolskiBus.com nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy wpisać adres strony polskibus.com w telefonie komórkowym, a mobilna wersja strony internetowej uruchomi się automatycznie.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com komentuje: „Smartfony stanowią prawie połowę rynku telefonów komórkowych w Polsce. Nasze statystyki mówią, że obecnie 10% odwiedzających stronę www.polskibus.com korzysta z serwisu przy pomocy urządzeń mobilnych. Jest to pięciokrotny wzrost  w stosunku do pierwszego miesiąca naszej działalności. Mobilna wersja strony PolskiBus.com była więc naturalnym krokiem w naszej strategii rozwoju.”

W marcu br. PolskiBus.com wprowadził bezpłatną usługę SMS, dzięki której pasażerowie otrzymują powiadomienia tekstowe o aktualnościach dotyczących wybranego przez nich kursu. Zarówno mobilna wersja strony internetowej, jak i powiadomienia SMS wpłyną na udoskonalenie procesu komunikacji z pasażerami i zapewnią jeszcze wyższą jakość i komfort podróżowania z PolskiBus.com. Osoby korzystające z angielskiej wersji strony internetowej będą miały dostęp do pełnej wersji serwisu PolskiBus.com klikając link: Pełna Wersja/ Full Version – znajdujący się w dolnej części strony mobilnej (strona główna).

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij