Udostępnij
Tweetnij

SkyDrive ma już 250 milionów użytkowników

Microsoft ma powody do zadowolenia. I to bynajmniej nie z powodu wyników sprzedaży Surface czy Windows 8, a z powodu coraz większej liczby osób korzystających z usługi SkyDrive.

Microsoft ma powody do zadowolenia. I to bynajmniej nie z powodu wyników sprzedaży Surface czy Windows 8, a z powodu coraz większej liczby osób korzystających z usługi SkyDrive.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najciekawszych funkcji i trików dla iPada

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak ogłosił dzisiaj potentat z Redmond, firma przekroczyła osiągnęła dzisiaj okrągłą liczbę 250 milionów użytkowników Skydrive. Jednocześnie biorąc pod uwagę najważniejsze serwisy przechowywania czy przetwarzania danych w chmurze, serwis Microsoft wypada korzystniej aniżeli konkurencyjne Dropbox czy Google Drive. SkyDrive w podstawowym (darmowym) pakiecie oferuje 7GB bezpłatnej przestrzeni na dane, zaś przy opłacie 10 dolarów rocznie, do konta jest dopisywane kolejne 20GB miejsca na dane.

Microsoft przedstawił nawet listę porównawczą swojego i konkurencyjnych serwisów przechowywania danych w chmurze. Przypomnijmy, że usługa jest dostępna praktycznie dla każdej platformy – Windows 8, Androida, iOS, Symbiana i Windows Phone.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij