Udostępnij
Tweetnij

Samsung Ativ Smart PC Pro 700 dostaje modem LTE

Najnowsza linia Smart PC zyska teraz nowych członków rodziny. Samsung zdecydował się bowiem na wprowadzenie tabletów Ativ Smart PC Pro 700 wyposażonych w modem LTE.

Najnowsza linia Smart PC zyska teraz nowych członków rodziny. Samsung zdecydował się bowiem na wprowadzenie tabletów Ativ Smart PC Pro 700 wyposażonych w modem LTE.

Przeczytaj koniecznie >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wraz z linią tabletów ATIV Smart PC Pro Tablet, pojawią się również nowe urządzenia należące do serii Series 9 Premium Ultrabook, posiadające ekrany o rozdzielczości Full HD. ATIV Smart PC, należący do grupy produktów Windows 8, mam bardzo cienki profil, dołączaną klawiaturę i wyświetlacz  o wielkości 11,6 cala z 10-punktowym wielodotykiem.

ATIV Smart PC Pro 700T otrzyma modem LTE. Jak łatwo się domyśleć, z tego powodu nie będzie tani. Za wersję z dostępem do bezprzewodowego Internetu zapłacimy zatem 1.599 dolarów, zaś za wersję WiFi – 1.199,99 dolara. Przypomnijmy, ATIV Smart PC 700T to procesor Intel Core i5, 4GB pamięci RAM w standardzie i bateria pozwalająca na 8 godzin pracy urządzenia. To również izntegrowany układ graficzny Intel 4000 oferujący obsługę materiałów o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij