Udostępnij
Tweetnij

Kolejny bug w Galaxy Note II. Tym razem zagrożona jest przeglądarka (wideo)

Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy o błędzie w systemie Samsunga Galaxy Note II, pozwalającym na pominięcie  blokady ekranu.

Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy o błędzie w systemie Samsunga Galaxy Note II, pozwalającym na pominięcie  blokady ekranu. Tym razem sprawa dotyczy również obejścia ekranu blokady, jednak tym razem aktywowania przeglądarki internetowej.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych tricków na tablety z Androidem

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak widać na poniższej prezentacji wideo, procedura wykorzystuje pośrednio poprzedni bug pozwalający obejść blokadę ekranu phabletu Samsunga. Tutaj jednak, wymagana jest włączona funkcja tickera (wyświetlanie na ekranie blokady krótkich newsów). Kliknięcie na jeden z nich pozwala przejść do ekranu blokady, następnie po wybraniu przycisku rozmów alarmowych, otwiera się wyskakujące okno wbudowanej przeglądarki internetowej. Stąd już prosta droga do jej obsługi i wszystkiego z czym się to wiąże.

Rozważając, jak wiele bugów dotyczy ekranu blokady, pozostaje mieć nadzieję, że Google jest nie tylko świadome występowania takich błędów, ale i robi coś w kierunku ich usunięcia.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij