Udostępnij
Tweetnij

Masz tablet Pandgital? To masz problem…

Marka Pandigital jest znana na rynku tabletów i czytników eBook z ekranami 9-, 8- i 7-calowymi, kosztujące niewielkie pieniądze. Od teraz producent będzie znany raczej od złej strony.

Marka Pandigital jest znana na rynku tabletów i czytników eBook z ekranami 9-, 8- i 7-calowymi, kosztujące niewielkie pieniądze. Od teraz producent będzie znany raczej od złej strony.

Przeczytaj koniecznie >> Jakie tablety najczęściej kupujemy?

Okazuje się, że właściciele urządzeń z logo Pandigital mogą znaleźć się w nie lada kłopocie. Producent jest bowiem na skraju bankructwa. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że firma nie jest w stanie płacić zobowiązań wobec podproducentów. Co jest lub wkrótce będzie efektem takiego stanu rzeczy? Użytkownicy tabletów, czytników elektronicznych książek, ale i ramek cyfrowych, przenośnych skanerów czy aparatów cyfrowych, bo i takie znajdują się w ofercie Pandigital, pozostaną bez jakiejkolwiek opieki wsparcia technicznego i serwisu.

Jeśli zatem jesteście właścicielami urządzenia opatrzonego wspomnianą marką, macie dwa wyjścia. Pierwsze – poczekać i liczyć na to, że producent dźwignie się z problemów finansowych. Drugie – sprzedać czym prędzej swoje urządzenie. Którą wybrać…?

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij