Udostępnij
Tweetnij

Aktualizacja Nexusa 7 do Androida 4.2 opóźniona

Kupiłeś tablet Nexus 7? Czekasz na zapowiadaną aktualizację systemu do Androida 4.2? Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo wprowadzenie poprawki po raz kolejny zostaje przesunięte.

Kupiłeś tablet Nexus 7? Czekasz na zapowiadaną aktualizację systemu do Androida 4.2? Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo wprowadzenie poprawki po raz kolejny zostaje przesunięte.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych aplikacji na tablety z Androidem

Właściciele tabletu Google Nexus 7 oczekiwali poprawki już 29 października, bo w tym terminie, zgodnie z obietnicą producenta, poprawka miała zostać opublikowana. Jak się okazuje, aktualizacja pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. Dlaczego akurat teraz? Bo właśnie na przyszły tydzień zaplanowano premierę kolejnych urządzeń z serii Nexus – LG Nexus 4 i Samsung Nexus 10, zaś Google tę właśnie premierę uznało za sytuację dogodną do aktualizacji systemu protoplasty linii urządzeń.

Przypomnijmy jednocześnie, że Android 4.2 to dalej Jelly Bean aka „żelka”, a istotniejsze zmiany jakie niesie ta poprawka to możliwość wykonywania wbudowanym aparatem zdjęć panoramicznych w trybie nazwanym Photo Sphere, możliwość tworzenia kont użytkowników tabletu, a także zintegrowana z systemem klawiatura Swype.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij