Udostępnij
Tweetnij

Ematic eGlide XL Pro 2 – kolejny tani tablet z Androidem 4.0

Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań taniego tabletu z systemem Android, to produkt firmy Ematic powinien znaleźć się w kręgu waszych zainteresowań. Producent chwali się, że jego tablet bez problemu obsługuje materiały wideo w jakości Full HD, wyświetlając je tak jak inną zawartość wyświetlacza na ekranie odbiornika HDTV podłączonego via HDMI.

Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań taniego tabletu z systemem Android, to produkt firmy Ematic powinien znaleźć się w kręgu waszych zainteresowań. Producent chwali się, że jego tablet bez problemu obsługuje materiały wideo w jakości Full HD,  wyświetlając je tak jak inną zawartość wyświetlacza na ekranie odbiornika HDTV podłączonego via HDMI.

Przeczytaj również >> COBY Kyros – tanio czy dobrze?

Sercem 10-calowego eGlide XL Pro 2 jest procesor pracujący z prędkością 1GHz, połączony z układem GPU o zegarze 400MHz. Parametry sprzętowe uzupełnia 1GB pamięci RAM i 4GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej za pomocą kart microSD. Ematic dodatkowo dołączy do swojego urządzenia 5GB przestrzeni w chmurze.

Na pokładzie tabletu znalazł się również żyroskop, akcelerometr, frontowa kamerka i moduł WiFi. Ematic dodatkowo wyposaża tablet w oprogramowanie EDAN (Ematic Digital Assistant & Navigator.) Jak już sama nazwa wskazuje, jest to asystent głosowy ułatwiający użytkownikowi lokalizowanie restauracji, kin i ich repertuarów, dyktowanie wiadomości mail, czy wysyłanie wiadomości na Facebooku.

Ematic eGlide XL Pro 2 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich i został wyceniony na 219,99 USD.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij