Udostępnij
Tweetnij

Dzieci i gobliny zawalczą w lutym

Taktyczne RPG wypełnione akcją z dziećmi w roli głównej? Nie, to nie kolejne Final Fantasy, tylko kolejny projekt studia Stolen

Taktyczne RPG wypełnione akcją z dziećmi w roli głównej? Nie, to nie kolejne Final Fantasy, tylko kolejny projekt studia Stolen Couch Games.

Kids vs. Goblins prezentuje historię grupy dzieci, które pewnego dnia budzą się na tajemniczej wyspie, nie mając pojęcia gdzie się znajduję. Kiedy król goblinów porywa najmłodszego z nich, reszta wyrusza na jego poszukiwania, dając tym samym nauczkę wrednym goblinom.

Cała gra polegać będzie na rozwoju trójki naszych bohaterów, będących odpowiednikami kolejno maga, łucznika i wojownika. Dalej trzeba będzie już tylko umiejętnie wykorzystać nabyte umiejętności w walce z licznymi przeciwnikami czy przy przemierzaniu lochów, będących szybką odskocznią od walki i eksploracji na otwartych przestrzeniach.

Szykuje się nam dosyć standardowy tytuł, ale jednocześnie prezentujące rozgrywkę, za którą można zatęsknić przy przerzuceniu się na granie na tablecie.  Gra już wylądowała do zatwierdzenia u Apple, więc można się spodziewać jej premiery w lutym.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij