Udostępnij
Tweetnij

Microsoft pracuje nad dotykowym Windows Live

Nie tylko Windows 8 będzie dotykowy. Microsoft pracuje również nad przystosowaniem pod kątem tabletów również usług i aplikacje z rodziny Windows Live.

Nie tylko Windows 8 będzie dotykowy. Microsoft pracuje również nad przystosowaniem pod kątem tabletów również usług i aplikacje z rodziny Windows Live.

Nie od dziś wiadomo, że Microsoft zamierza dogonić konkurencję na rynku oprogramowania dla tabletów PC i w tym celu pracuje nad systemem Windows 8, który ma jeszcze lepiej nadawać się do obsługi ekranów dotykowych. To jednak nie wszystko. Nowe okienka, to także głębsza integracja z usługami z rodziny Windows Live.

Okazuje się, że produkty z rodziny Windows Live w wersji Wave 5 również doczekają się odświeżonego UI, które ma ułatwić życie użytkownikom na tabletach. Nowy interfejs, podobnie jak Immersive, oparty zostanie na HTML5 i cechować ma się kafelkami, które znamy również z telefonów pracujących pod kontrolą Windows Phone 7.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij