Udostępnij
Tweetnij

T-Mobile 1 Bez Limitu i Netflix za darmo na rok. Mocna odpowiedź na ostatnią ofertę Play

T-Mobile Polska odpowiedziało dziś na ostatnią ofertę Stan Nielimitowany z Play. Operator wprowadza ofertę T-Mobile 1 – Bez limitu, która dotyczy połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów czy internetu, choć w przypadku tego ostatniego trzeba liczyć się z lejkiem. Poza tym operator zaoferuje nawet roczny dostęp do bazy usługi Netflix za darmo.

T-Mobile Polska odpowiedziało dziś na ostatnią ofertę Stan Nielimitowany z Play. Operator wprowadza ofertę T-Mobile 1 – Bez limitu, która dotyczy połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów czy internetu, choć w przypadku tego ostatniego trzeba liczyć się z lejkiem. Poza tym operator zaoferuje nawet roczny dostęp do bazy usługi Netflix za darmo.

Netflix w T-Mobile Bez Limitu

Play w zeszłym miesiącu wprowadził tak zwany Stan Nielimitowany, w ramach którego zaproponował naprawdę świetne warunki w umowie na no limit. Było więc w zasadzie kwestią czasu, aż poznamy odpowiedź T-Mobile Polska. Tak też się stało, bo magentowy operator zapowiedział dziś ofertę T-Mobile 1 – Bez Limitu.

T-Mobile 1 – Bez Limitu pozwoli wam korzystać bez ograniczeń z SMS-ów, połączeń głosowych do wszystkich sieci, MSM-ów, jak i internetu mobilnego. Warto jednak zauważyć, że w przypadku internetu istnieje lejek. Z pełna prędkością skorzystacie jedynie z pierwszych 10 GB internetu w miesiącu, a potem jego prędkość spadnie do zaledwie 1 MB/s.

Oferta Bez Limitu skierowana jest do sektora prywatnego i będzie dostępna w salonach i innych kanałach sprzedaży już od jutra, czyli 4 lipca. Oferta dostępna będzie również w wariancie dla duetów i rodzin. Osoby, które przeniosą numer będą mogły skorzystać z comiesięcznego rabatu w wysokości 10 złotych. Nowe oferty będą już dostępne od 30 złotych/miesiąc.

T-Mobile 1 Bez Limitu i Netflix za darmo na rok. Mocna odpowiedź na ostatnią ofertę Play

T-Mobile da dostęp do serwisu Netflix nawet przez rok za darmo

Play we własnej ofercie daje przez rok za darmo dostęp do Showmaksa. Tymczasem T-Mobile zaoferuje nawet bezpłatny rok w serwisie Netflix, który wcześniej u magentowego operatora dostępny był za darmo do czterech miesięcy. W tym przypadku jest to jednak oferta skierowana do osób, które szukają nowego telefonu i będzie dostępna w momencie podpisania umowy z Huawei P9 Lite (2017) lub LG X Power 2. Darmowy Netflix u magentowego operatora to wariant standardowy, czyli HD, który umożliwia korzystanie z serwisu na maksymalnie dwóch urządzeniach. Supernet Video, które pozwala aktywować nielimitowany dostęp do Netfliksa, trzeba już aktywować osobno. Jeśli tego nie zrobicie, to usługa VoD będzie korzystać ze standardowego planu na internet (czytaj: po 10 GB będzie lejek).

Zobacz także: Magentowy operator kusi: Samsung Galaxy S8 o 200 zł taniej z opcją wymiany na Galaxy S9 po roku

Operator przygotował z okazji wprowadzenia Bez Limitu nową kampanię reklamową pod hasłem „Teraz możesz”. Kampania telewizyjna ruszy 8 lipca. Film reklamowy możecie obejrzeć poniżej.

Z punktu widzenia coraz liczniejszej grupy klientów, konieczność wybierania pomiędzy różnymi poziomami abonamentu jest czymś zbędnym. Usług telekomunikacyjne są tak powszechne, że chcemy z nich korzystać w sposób automatyczny. Nie chcemy myśleć ani czy starczy nam danych na dokończenie odcinka serialu ani tym bardziej czy sieć zapewni odpowiedni poziom transmisji. Dlatego powstała T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU – oferta prosta i kompleksowa – mówi Piotr Markowski, szef rynku B2C w T-Mobile Polska i dodaje: Dodajmy do tego najlepszą sieć T-Mobile i otrzymamy najlepsza nielimitowaną ofertę na rynku.

źródło: informacja prasowa

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij