Udostępnij
Tweetnij

Smart Pack na telewizory Samsung Smart TV. Do odbioru kody do Chili i dostęp do FilmBox TV

Smart Pack to strefa okazji, z której mogą skorzystać właściciele Smart TV marki Samsung. Nowa akcja obejmuje telewizory firmy z ostatnich trzech lat. W ten sposób można odebrać voucher do Chili lub uzyskać dostęp do Filmbox TV. Promocja jest ograniczona i w ramach Smart Pack posiadacze telewizorów Samsunga muszą odbierać kody jak najszybciej.

Smart Pack to specjalna aplikacja, którą można znaleźć na telewizorach Smart TV marki Samsung. Firma poinformowała, że powraca z promocją i tym razem obejmuje ona telewizory firmy z 2017, 2018 i 2019 roku. W tym sezonie można uzyskać voucher do Chili na kwotę 30 złotych lub bezpłatny miesiąc w usłudze FilmBox TV.

Chcąc uzyskać bonusy w ramach Smart Pack należy na telewizorze z Tizen OS uruchomić aplikację i następnie wybrać przycisk Sprawdź. Po chwili wyświetlą się dostępne oferty. W ten sposób wygenerowane kody do Chili i FilmBox TV należy później podać na stronie dostawcy usługi. Zostanie przyznany dostęp lub wspomniane 30 złotych na zakupy w Chili.

Smart Pack telewizory Smart TV voucher Chili promocja Filmbox TV

Smart Pack na telewizory Samsung Smart TV z ograniczoną pulą kodów

Jeśli chcecie załapać się na voucher do Chili lub dostęp do FilmBox TV, to lepiej się pospieszcie. Samsung wyjaśnia, że liczba kodów jest ograniczona i będą one dostępne tylko do wyczerpania. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij