Udostępnij
Tweetnij

PlayStation 4 Pro CUH-7200 wychodzi ciszej w testach od poprzedniej wersji

PlayStation 4 Pro CUH-7200 już trafiło na rynek. Najnowsza wersja konsoli została zaprojektowana tak, by wydawać z siebie cichsze dźwięki. Hałas udało się obniżyć o kilka decybeli, jednak jest z tym związany pewien problem. Konsola może się przez to mocniej grzać, ponieważ zmian dokonano przede wszystkim w obrębie chłodzenia.

PlayStation 4 Pro ma ogólnie pewien bardzo poważny problem. Jeśli posiadacie taką konsolę w domu, to z pewnością go zauważyliście. Konsola jest niesamowicie głośna i z doświadczenia mogę powiedzieć, że znacznie przewyższa decybelami Xboksa One X. Teraz jednak Sony postanowiło wprowadzić nowy model. PS4 Pro CUH-720 jest nieco cichsze niż poprzednia wersja.

PS4 Pro CUH-7200 już zostało oficjalnie przetestowane. Najnowsza konsola powoduje, że hałas wydawany przez pracujące urządzenie został zredukowany o kilka decybeli. W przypadku oryginalnej konsoli było to około 50 decybeli. W najnowszej wersji dźwięk został zredukowany o 6 decybeli. W przypadku bardzo wzmożonej pracy może być wyższy i wynosić 48 dB, ale nie powinno być to więcej.

PlayStation 4 Pro CUH-7200 tylko w zestawie z Red Dead Redemption 2

PS4 Pro CUH-7200 ma jednak sporą wadę. Taki wynik osiągnięto nie bez powodu. Zrobiono to kosztem chłodzenia. Jeśli zdecydujecie się zatem na tę wersję urządzenia, musicie być przygotowani na to, że będzie się ona bardziej grzać podczas pracy. Nie blokujcie jej zatem dopływu powietrza.

Najnowsza wersja konsoli PlayStation 4 Pro jest już dostępna na rynku. Aktualnie jednak wygląda na to, że można ją kupić wyłącznie w zestawie z grą Red Dead Redemption 2. Z pewnością trafi na rynek już niedługo jako osobny produkt. Nie poznacie go jednak po wyglądzie. Będziecie musieli albo sprawdzić, jaka to dokładnie wersja na tyle konsoli, albo po prostu przyjrzeć się pudełku.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło: Engadget

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij