Udostępnij
Tweetnij

Allegro Smart ze zmianami. Znika limit paczek i pojawia się miesięczna opcja

Allegro Smart czekają zmiany, które rzekomo zostaną ogłoszone jeszcze dziś. Gigant rynku e-commerce zamierza wprowadzić nową, miesięczną subskrypcję. Ponadto w ramach Allegro Smart zostanie zniesiony limit paczek, który wysyłane są do paczkomatów i innych punktów odbioru. Tych w niedługim czasie ma być więcej.

Aktualizacja: Allegro Smart rzeczywiście doczekało się dziś zapowiadanych zmian. Miesięczna subskrypcja zastąpiła plan półroczny. Ponadto zniesiono limity dotyczące darmowych wysyłek zamawianych towarów. Zmiany są już widoczne na stronie serwisu.

Allegro Smart wystartowało w sierpniu tego roku. W ramach rocznej subskrypcji można liczyć na darmową dostawę do paczkomatów lub innych punktów odbioru, których na terenie kraju jest ponad 15 tysięcy. Tymczasem Money.pl raportuje, że usługę czekają zmiany, które zostaną ogłoszone jeszcze dziś. Limit paczek w ramach jednorazowej opłaty ma zniknąć.

Jeśli informacje są prawdziwe, to limit paczek w ramach Allegro Smart zostanie zniesiony. Obecnie za opłatą w wysokości 49 złotych można liczyć na 365 darmowych wysyłek w ciągu 12 miesięcy. Limit ten ma jednak zniknąć i od dziś będzie można korzystać z darmowych dostaw za każdym razem. Oczywiście, będzie musiał być spełniony dotychczasowy wymóg, który wiąże się z zakupem towarów od jednego sprzedawcy za kwotę co najmniej 40 złotych.

Allegro Smart darmowa dostawa usługa co to jest Amazon Prime

Allegro Smart także w miesięcznej opcji

Allegro Smart od dziś ma być dostępne także w ramach miesięcznej subskrypcji. Jej koszt to 8,99 złotych. W skali roku będzie to oznaczało wydatek na poziomie prawie 108 złotych, a więc ponad dwa razy tyle, co koszt rocznej opcji. Z drugiej strony, w każdej chwili będzie można z usługi zrezygnować. To tak na wypadek, gdybyśmy w danym miesiącu nie robili zakupów.

Miesięczna subskrypcja w Allegro Smart również ma umożliwiać nielimitowane dostawy towarów. Obecnie są one realizowane do ponad 15 tysięcy paczkomatów i innych punktów odbioru na terenie Polski. Do końca roku ma być ich prawie 20 tysięcy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na potwierdzenie tych informacji.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij