Udostępnij
Tweetnij

Gra o Tron dostanie prequel. HBO zamawia pilot spin-offa

Gra o Tron otrzyma spin-off. Nowy serial ma rozgrywać się tysiące lat przed oryginalnymi wydarzeniami. HBO na razie złożyło zamówienie na pilot, który przygotują George R.R. Martin oraz Jane Goldman. Prequel Game of Thrones pokaże nam świat Westeros z zupełnie innej strony. Nie wiadomo jednak, kiedy HBO zamierza wypuścić spin-off Gry o Tron.

Gra o Tron to jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali obecnych czasów. Zapewne dobrze zna go także większość z was. Fani Game of Thrones wiedzą jednak o tym, że w przyszłym roku HBO planuje zakończyć ten serial. Wyemituje ostatni sezon i rodzi się pytanie: co dalej? Biorąc pod uwagę mnóstwo pieniędzy, które HBO zarobiło dzięki tej produkcji, to było niemal pewnym, że powstanie spin-off. Tak będzie, bo zamówiono prequel, a dokładniej pilot.

HBO zamówiło pilot serialu, którego akcja będzie rozgrywać się w uniwersum Westeros, ale tysiące lat wcześniej przed wydarzeniami z oryginalnych części Game of Thrones. Zadanie powierzono dwóm osobom. Pierwszą jest George R.R. Martin, czyli autor Pieśni lodu i ognia, na której bazuje Gra o Tron, a drugą Jane Goldman (znana z Kick-Ass, Kingsman: The Secret Service). Jeśli zapadnie decyzja, aby nakręcić cały serial, to showrunnerem zostanie Goldman.

HBO wie, że Gra o Tron zarobiła mnóstwo pieniędzy i prequel czy spin-off były pewne

Gra o Tron to serial, który zarobił mnóstwo pieniędzy. HBO już od ponad roku planuje, co zrobić z uniwersum po zakończeniu oryginalnego serialu. Pod uwagę branych jest co najmniej pięć różnych projektów. Rzeczony prequel Game of Thrones jest tylko jednym z nich.

Gra o tron prequel spin-off Game of Thrones

Spin-off Game of Thrones będzie rozgrywać się tysiące lat wcześniej. Sugeruje się, że będzie to w jakiś sposób powiązane z przejściem ze złotej ery bohaterów do mrocznych czasów. To wiąże się z Mrocznym Królem, czyli dowódcą Nocnej straży, którego decyzje doprowadziły do Długiej nocy. To historia, którą opowiadano młodemu Brandonowi Starkowi. Z czasem okaże się, co zobaczymy jeszcze.

Na więcej szczegółów na razie jeszcze poczekamy. Jest jednak niemal pewnym, że fani serialu Gra o Tron mają na co czekać. HBO na razie oficjalnie nie mówi o własnych planach. Na pewno jednak rozważa różne opcje powiązane z Game of Thrones.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z maja

źródło: Hollywood Reporter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij