Udostępnij
Tweetnij

NOOK Simple Touch wkrótce z przeglądarką i klientem e-mail

Czytnik Nook Simple Touch wkrótce doczeka się niemałej aktualizacji oprogramowania, która wprowadzi na pokład urządzenia przeglądarkę internetową oraz aplikację do obsługi poczty e-mail.

Nook Simple Touch wkrótce z przeglądarką i klientem e-mail

Czytnik Nook Simple Touch wkrótce doczeka się niemałej aktualizacji oprogramowania, która wprowadzi na pokład urządzenia przeglądarkę internetową oraz aplikację do obsługi poczty e-mail.

Przeczytaj koniecznie >> Porozmawiajmy o wyświetlaczach dotykowych

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czytniki e-booków używamy przede wszystkim do czytania cyfrowych książek. Nic jednak nie zaszkodzi, aby od czasu do czasu urządzenie wykorzystać także w innym celu, na przykład do przeglądania stron internetowych. Jeśli posiadacie czytnik Nook Simple Touch, to już wkrótce będziecie mogli to zrobić.

Barnes and Noble planuje aktualizację oprogramowania dla tego urządzenia, w której pojawi się przeglądarka internetowa oraz aplikacja do obsługi poczty e-mail – raportuje serwis TechCrunch. Oprogramowanie Nook Simple Touch bazuje na zmodyfikowanym Androidzie, a więc dodanie tych elementów nie powinno stanowić większego problemu. Szkoda tylko, że dopiero teraz. Uaktualnienie ma być dostępne zarówno dla NOOK Simple Touch, jak i wersji z GlowLight.

Warto dodać, że konkurencyjne e-czytniki od Amazonu posiadają przeglądarkę internetową od dłuższego czasu, ale klienta e-mail już nie.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij