Never Alone: Ki Edition na iOS w dużo niższej cenie (-80%)

Dritone, 2016-12-20 17:41
0

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Never Alone: KI Edition, to teraz nadarza się najlepsza okazja do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do kwoty 0,99 euro. To pięć razy mniej niż normalna cena. Never Alone: KI Edition to piękna gra platformowa, która powstała we współpracy z rdzennymi mieszkańcami Alaski, Innuitami.

Never Alone KI Edition

Never Alone Kisima Ingitchuna jest piękną grą, gdzie wcielamy się w dwóch bohaterów: Nunę i Lisa, pomiędzy którymi możemy się przełączać. Mamy tu do czynienia z grą platformową, którą opracowana we współpracy z Inuitami, rdzennymi mieszkańców Alaski, a oparta jest na dawnej opowieści, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Do stworzenia gry przyczyniło się prawie 40 członków starszyzny, gawędziarzy oraz innych osób ze społeczności rdzennych mieszkańców Alaski.

Gra oferuje niesamowity klimat i piękną oprawę graficzną. Niestety, jest to okupione dużymi wymaganiami sprzętowymi. Never Alone KI Edition działa jedynie z urządzeniami Apple’a mającymi 64-bitowe procesory A7 lub nowsze, a więc tylko z iPhone’ami 5s i nowszymi. Gra normalnie kosztuje 4,99 euro, ale obecnie można ją zakupić w pięć razy niższej cenie.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.