Udostępnij
Tweetnij

Oddworld: Munch’s Oddysee debiutuje w App Store

Pomóż pewnemu kosmicie w uratowaniu jego gatunku przed zagładą.

oddworlds munchs oddysee

Pomóż pewnemu kosmicie w uratowaniu jego gatunku przed zagładą.

Oddworld: Munch’s Oddysee opowiada historię pewnego kosmity, który, jak się składa, jest ostatnim ze swojego gatunku. Ikra jego pobratymców jest wykorzystywana jako pokarm dla jego wrogów, dlatego też nasz bohater szybko zostaje sam na świecie. Jest jednak szansa na przywrócenie gatunku. Tytułowy Munch musi wyruszyć w podróż, by odszukać ostatnią puszkę z jajami swoich pobratymców i… wysiedzieć nowych braci. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Nie wszyscy życzą dobrze Munchowi, a sam bohater porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego.

Oddworld: Munch’s Oddysee pojawiło się w 2001 roku na Xboksie. Później gra trafiała na różne platformy. Teraz w końcu grę możemy pobrać na swoje mobilne urządzenia od firmy Apple. Tytuł ten kompatybilny jest z iOS 7.0 i nowszym. Za Oddworld: Munch’s Oddysee zapłacimy w App Store 4,99 euro.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij