Udostępnij
Tweetnij

GoatBread miksem Goat Simulator i I Am Bread

Twórcy dwóch najbardziej pokręconych symulatorów postanowili nawiązać ze sobą współpracę. I tak powstał projekt GoatBread.

GoatBread

Twórcy dwóch najbardziej pokręconych symulatorów postanowili nawiązać ze sobą współpracę. I tak powstał projekt GoatBread.

Jeśli mielibyście wybierać spośród najbardziej dziwacznych i szalonych symulatorów, które byście wybrali? Zapewne symulator chleba i symulator kozy. Czy można osiągnąć jeszcze większy poziom absurdu w tych grach? Okazuje się, że można. Coffee Stain Studios nawiązało współpracę z firmą Bossa, by połączyć ze sobą gry Goat Simulator oraz I Am Bread. W ten sposób postał projekt GoatBread. Nie będzie to jednak nowa gra. Każda ze wspomnianych produkcji dostanie nowy element z drugiego symulatora.

Goat Simulator na ten przykład dostanie nową postać o imieniu Crumbs, która będzie po prostu kromką chleba. I Am Bread otrzyma natomiast nowy poziom o nazwie RAMpage mode. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie nowości zostaną wprowadzone do gier.

Źródło: TheNextWeb

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij