Udostępnij
Tweetnij

Lara Croft GO w promocji na iOS

Jeśli macie ochotę nieco pomyśleć, jest okazja, by pobrać Lara Croft GO w obniżonej cenie.

Lara Croft GO

Jeśli macie ochotę nieco pomyśleć, jest okazja, by pobrać Lara Croft GO w obniżonej cenie.

Kiedy mówimy o Larze Croft, mamy na myśli dużo akcji, strzelania z pistoletu, łuku, wybuchów… Ale nie w przypadku Lara Croft GO. Tuatj również musimy dotrzeć do upragnionego celu i wyeliminować wszystkie przeszkody na swojej drodze. Tym razem mamy tu do czynienia nie ze strzelanką czy grą akcji, a z turową grą logiczną. Akcja gry przenosi gracza do tajemniczych świątyń i jaskiń.

Lara Croft GO dostępna jest normalnie w cenie 4,99 euro w App Store. Teraz jednak tytuł ten pobierzemy za 3,99 euro w ramach promocji. Gra dostępna jest również w Sklepie Play, gdzie kupimy ją za 21,49 zł. Produkcja kompatybilna jest z iOS 7.0 i nowszym oraz Androidem 4.1 i nowszym.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij