Udostępnij
Tweetnij

Nie możesz grać w BioShock? Apple zaoferuje Ci w zamian 5 piosenek

Historii BioShock w App Store ciąg dalszy. Tym, którzy chcą zwrotu pieniędzy wydanych na grę, Apple proponuje… 5 darmowych piosenek.

bioshockios_96pxfullbleed

Historii BioShock w App Store ciąg dalszy. Tym, którzy chcą zwrotu pieniędzy wydanych na grę, Apple proponuje… 5 darmowych piosenek.

Apple ma niezwykle ciekawy sposób na zwracanie pieniędzy graczom, którzy nie mogą pograć w zakupione gry na swoich sprzętach. Ale zacznijmy historię od początku. Jakiś czas temu w App Store dostępna była gra BioShock. Po wprowadzeniu iOS 8.4 gra po prostu przestała dobrze działać. Niestety, twórcy zdecydowali się na jej usunięcie ze sklepu Apple’a, jednak obiecali, że ją przywrócą po poprawkach. Kilka dni temu okazało się jednak, że gra na stałe zniknęła z App Store i nie mogą jej pobrać nawet ci użytkownicy, którzy już za nią zapłacili. Apple twierdziło, że wina stoi po stronie 2K, 2K obiecało natomiast, że gra pojawi się ponownie po wprowadzeniu poprawek. Niektórzy gracze stwierdzili jednak, że poproszą Apple o zwrot pieniędzy za produkt. W końcu nie można go ponownie pobrać. Tak też zrobił użytkownik o nicku RelientKSoCal. Co odpowiedziało Apple?

Kalifornijski gigant stwierdził, że pieniędzy nie odda, bo w tej sprawie nie zostały spełnione warunki, by mówić o całkowitym zwrocie kosztów. Z drugiej jednak strony Apple zaproponowało wspomnianemu użytkownikowi 5 darmowych piosenek, które ten może pobrać z iTunes Store. My już graliśmy w BioShock. Nasze wrażenia z gry opisaliśmy w recenzji.

Źródło: TouchArcade

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij