Udostępnij
Tweetnij

EA usuwa Mass Effect Infiltrator i Dead Space z App Store

Mieliście ostatnio ochotę pograć w Mass Effect Infiltrator lub Dead Space na swoim apple’owskim sprzęcie, możecie być nieco zaskoczeni. Obu gier nie ma już bowiem w App Store.

mass effect infiltrator

Mieliście ostatnio ochotę pograć w Mass Effect Infiltrator lub Dead Space na swoim apple’owskim sprzęcie, możecie być nieco zaskoczeni. Obu gier nie ma już bowiem w App Store.

Firma Electronic Arts poinformowała właśnie, że usuwa dwie swoje gry z App Store. Jeśli zatem liczyliście na wypróbowanie swoich sił w dwóch trzecioosobowych strzelankach, jakimi są Dead Space oraz Mass Effect Infiltrator, możecie się mocno zdziwić przeglądając wirtualne półki App Store. EA na stałe pozbyło się tych pozycji. Powód? Oficjalnie EA mówi o tym, że chce skupić się na nowych grach.

Ci, którzy pobrali jedną z tych dwóch gier wcześniej będą mogli, oczywiście, dalej zagrywać się do woli. Tytuły te nie będą jednak w jakikolwiek sposób wspierane przez EA, nie będą również aktualizowane. Co ciekawe, EA nie podało żadnych informacji na temat ewentualnego usunięcia obu pozycji ze Sklepu Play. Tam Dead Space oraz Mass Effect Infiltrator są nadal dostępne. Firma nie podała również, czy ma zamiar usunąć inne swoje tytuły.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij