Udostępnij
Tweetnij

Dodatek MMO do Symulatora Kozy już na iOS i Androidzie

Symulator Kozy MMO zadebiutował w zeszłym roku na PC. Teraz wylądował również na mobilnych sprzętach z iOS.

Goat Simulator MMO

Symulator Kozy MMO zadebiutował w zeszłym roku na PC. Teraz wylądował również na mobilnych sprzętach z iOS.

W listopadzie zeszłego roku użytkownicy pecetów dostali możliwość pobrania darmowego dodatku do Symulatora Kozy, który umożliwiał graczom wprowadzenie do gry trybu MMO. Jeśli zatem po GoatZ twierdzicie, że nie może być jeszcze bardziej groteskowo – powinniście się skusić na to rozszerzenie.

Dodatek wprowadza między innymi 5 grywalnych klas, takich jak Łotr, Wojownik, Mag, Łowca i… Mikrofalówka. Podczas rozgrywki będziemy mogli zmierzyć się również z frakcją owiec, a także elfami czy krasnoludami. Maksymalnym poziomem, jaki możemy uzyskać w grze to 101.

Jeśli zatem macie ochotę wcielić się w kozę i wyruszyć na spotkanie z przygodą, odsyłamy Was do App Store. Dodatek jest darmowy, ale wyłącznie na PC. W sklepie Apple’a zapłacimy za niego 4,99 euro. W Sklepie Play – 19 zł. Rozszerzenie jest kompatybilne z iOS 8.0 i nowszym oraz Androidem 4.0.3 i nowszym.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij