Udostępnij
Tweetnij

Star Wars: Galaxy of Heroes z pierwszym zwiastunem

Star Wars: Galaxy of Heroes nie ma jeszcze daty premiery. EA podzieliło się jednak pierwszym trailerem gry.

Star Wars Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes nie ma jeszcze daty premiery. EA podzieliło się jednak pierwszym trailerem gry.

Firma Electronic Arts w czerwcu zapowiedziała nową pozycję przeznaczona wyłącznie na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Do tej pory niewiele dowiedzieliśmy się o Star Wars: Galaxy of Heroes. Będzie to turowa gra fabularna, w której gracze będą kolekcjonowali karty postaci. Bohaterów natomiast zbiorą w drużyny i wyślą później w bój z przeciwnikami podczas poszczególnych misji. Jak będzie wyglądała rozgrywka w Star Wars: Galaxy of Heroes możecie zobaczyć w najnowszym zwiastunie, który właśnie zadebiutował w sieci:

Star Wars: Galaxy of Heroes pojawi się na urządzeniach z iOS i Androidem jeszcze w tym roku. Chwilowo jednak Electronic Arts milczy na temat premiery gry.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij