Udostępnij
Tweetnij

Gra Angel Sword w promocji za 0,99 euro (wcześniej 6,99 euro)

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Angel Sword, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do 0,99 euro.

Angel Sword

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Angel Sword, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do 0,99 euro.

Angel Sword jest klasyczną grą RPG z otwartym światem w 360-stopniowym widoku. Twórcy oddają nam możliwość rozgrywki jednoosobowej lub w trybie multi-player. Naszą postać możemy w szerokim stopniu personalizować i z czasem uzbroimy ją w nowe, unikalne bronie. Gra oferuje wiele zadań pobocznych, a naszym głównym celem będzie walka z bossami.

Angel Sword jest grą uniwersalną, a więc zgodną z tabletami i smartfonami. Tytuł normalnie kosztuje w App Store 6,99 euro, ale obecnie RPG dostępny jest za jedyne 0,99 euro. Z zakupami warto jednak się pospieszyć, bo promocja ograniczona jest czasowo.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij