Udostępnij
Tweetnij

Goat Simulator GoatZ teraz w niższej cenie (-33%)

Parzystokopytne stworzenie z zapędami do destrukcji, czyli koza. Naprzeciw ogromna banda zombiaków. Kto zwycięży?

Goatz

Parzystokopytne stworzenie z zapędami do destrukcji, czyli koza. Naprzeciw ogromna banda zombiaków. Kto zwycięży?

Ostatnio informowaliśmy, że Goat Simulator dostępny jest w ramach nowej promocji Apple’a w cenie 0,99 euro. To jednak nie koniec dobrych wieści od Coffee Stain Studios. Twórcy gry postanowili udostępnić najnowszy dodatek do gry, GoatZ, w niższej cenie. W grze ponownie wcielamy się w kozę o mocno destrukcyjnych zapędach, z tą różnicą, że będziemy musieli zmierzyć się z… zombiakami. Tytuł ten jest parodią wszystkich survival horrorów, w których pojawiają się mózgożercy. Dodatkowo w grę wstawiono wiele celowych błędów, które mają powodować, że rozgrywka wygląda jeszcze bardziej karykaturalnie.

GoatZ pobierzemy aktualnie ze Sklepu Play za 15 zł, a z App Store – za 2,99 euro. Tytuł ten jest kompatybilny z iOS 6.0 i nowszym oraz Androidem 4.0.3 i nowszym. Oferta jest ograniczona czasowo, więc radzimy pospieszyć się z zakupami.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij