Udostępnij
Tweetnij

Five Nights at Freddy’s 4 z datą premiery?

Five Nights at Freddy’s 4 pojawi się najprawdopodobniej w sierpniu. W pierwszą rocznicę wydania pierwszej części.

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy’s 4 pojawi się najprawdopodobniej w sierpniu. W pierwszą rocznicę wydania pierwszej części.

Five Nights at Freddy’s 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na urządzenia mobilne w tym roku, dlatego też Scott Cawthon coraz częściej pytany jest o datę premiery dla swojej produkcji. I choć twórca gry do tej pory milczał na ten temat, wczoraj wysłał maila do jednego z użytkowników serwisu YouTube, Dawko, w którym ujawnia datę premiery dla swojej gry. Jeśli wierzyć słowom Dawko, Five Nights at Freddy’s 4 zadebiutuje 8 sierpnia. Dodatkowo Cawthon wrzucił do sieci drobną zapowiedź gry z podpisem 8815. Jeśli rozdzielić wszystkie te liczby okaże się, że data się zgadza.

Data premiery wypadałaby w sobotę, a gry zazwyczaj pojawiają się w App Store w czwartki lub środy, jednak z drugiej strony Five Nights at Freddy’s 4 to spora produkcja, więc Apple może zrobić wyjątek. Szczególnie, że dokładnie 8 sierpnia przypada rocznica wydania pierwszej części serii.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij