Udostępnij
Tweetnij

Gry Limbo i Badland teraz w niższej cenie (za ~ 8 zł)

Twórcy dwóch bardzo udanych gier na iOS – Badland i Limbo postanowili obniżyć ceny w App Store i obecnie każdy z tytułów można zakupić za 1,99 euro.

Twórcy dwóch bardzo udanych gier na iOS – Badland i Limbo postanowili obniżyć ceny w App Store i obecnie każdy z tytułów można zakupić za 1,99 euro.

Jeśli jeszcze nie graliście w Limbo lub Badland, to macie dobrą okazję do nadrobienia. Obie gry dostępne są obecnie w App Store za 1,99 euro. Limbo tańsze jest o 2 euro a Badland o 3 euro. Warto więc się skusić, tym bardziej, że są to jedne z najlepszych gier, które kiedykolwiek trafiły do App Store.

Limbo

Limbo nie uświadczymy wielu ekranów ładowania poza pierwszym, tytułowym, a także kompletnie zbędnych menu. Możemy również zapomnieć o interfejsie, którego tu zwyczajnie nie ma. Otrzymujemy czyste spojrzenie na akcję obserwowaną z boku, niczym przez oko kamery przemieszczającej się po szynach równo z bohaterem, rejestrującej każdy jego krok zza krzaków, nie obdarzając uwagą tego, co dzieje się w tle. Gra była wielokrotnie nagradzana i potrafi naprawdę porwać. Jeśli nadal zastanawiacie się nad jej zakupem, to koniecznie przeczytajcie naszą recenzję,

appstore

BADLAND

Badland jest grą, która rzuciła na kolana niemal wszystkich. Zarówno krytycy, jak i normalni gracze, chwalili twórców za podejście i wykonanie. Nic dziwnego, bowiem pomysł na oprawę polegający na przedstawianiu pierwszego planu jako jednolicie czarnego jeszcze nie zdążył się przejeść. Na jego podstawie zrobiono, także graficzną, perełkę, choć w pełni docenić to można dopiero widząc grę w akcji. Sama rozgrywka wydaje się niesłychanie prosta – poruszamy się okrągłymi klonami tylko powodując ich unoszenie się bądź opadanie. Na drodze jednak napotykamy na przeszkody i elementy modyfikujące rozgrywkę. Gra jest uniwersalna.

appstore

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij