Udostępnij
Tweetnij

Age of Wushu Dynasty zapowiedziane na iOS

Snail Games zapowiedziało kontynuację gry Age of Wushu. Gra zadebiutuje już niedługo.

Age of Wushu Dynasty

Snail Games zapowiedziało kontynuację gry Age of Wushu. Gra zadebiutuje już niedługo.

Age of Wushu, w Polsce znane pod nazwą Age of Wulin, to MMO utrzymane w klimacie rodem z Dalekiego Wschodu, w którym staramy się pokonać licznych przeciwników i wykonywać poszczególne zadania podczas wędrówki po świecie. Twórcy gry, firma Snail Games, zapowiedzieli właśnie kontynuację tej produkcji – Age of Wushu Dynasty.

Gra nie będzie jednak przypominała rozgrywką swojej poprzedniczki. Twórcy postanowili zainwestować bowiem w kolejny tytuł pokroju wydanego w tym roku Taichi Panda. Użytkownik będzie miał możliwość uczęszczania do 8 różnych szkół, w których nauczy się jednego z wybranych stylów walki. Gra umożliwi również walki pomiędzy poszczególnymi graczami, a także bitwy gildii.

Age of Wushu Dynasty zadebiutuje wkrótce na urządzeniach mobilnych z iOS. Twórcy nie podali jednak dokładnej daty premiery. Nie wiadomo również, jaka będzie cena gry, choć nieoficjalnie mówi się o tym, że Snail Games udostępni produkcję w modelu free2play.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij