Udostępnij
Tweetnij

SimCity BuildIt najpopularniejszą grą z serii SimCity

Firma EA chwali się, że SimCity BuildIt pobrało już ponad 40 milionów użytkowników.

SimCity BuildIt

Firma EA chwali się, że SimCity BuildIt pobrało już ponad 40 milionów użytkowników. 

Electronic Arts stwierdziło, że SimCity BuildIt jest zdecydowanie najpopularniejszą pozycją wśród wszystkich gier z serii SimCity. Jak twierdzi Jason Willig z EA, grę pobrało już na swoje mobilne urządzenia ponad 40 milionów graczy.

Willig potwierdził również, że statystycznie jeden użytkownik spędza w grze około 40 minut dziennie w sześciominutowych sesjach. Wiceprezes oddziału EA Mobile stwierdził, ze na sukces gry złożyło się wiele elementów, takich jak praca niezwykle utalentowanego i doświadczonego zespołu pracowników, czy ciekawa i wciągająca rozgrywka. Willig pochwalił również system mikrotransakcji, który, jak twierdzi, nie ogranicza rozwoju gry, a jedynie daje możliwość przyspieszenia rozbudowy miasta. Choć SimCity BuildIt radzi sobie na rynku doskonale, EA i tak zamknęło studio odpowiedzialne za grę – Maxis. Pieczę nad produkcją sprawują aktualnie inne oddziały Electronic Arts.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij