Udostępnij
Tweetnij

Adventures of Poco Eco teraz w niższej cenie

Gotowi na przygodę w magicznym świecie dźwięku? Adventures of Poco Eco teraz w niższej cenie.

Adventures of Poco Eco

Gotowi na przygodę w magicznym świecie dźwięku? Adventures of Poco Eco teraz w niższej cenie.

Adventures of Poco Eco to przygoda, która przeniesie gracza do magicznego świata dźwięków. Nasz bohater wyrusza w daleką podróż, podczas której rozwiązuje wiele zagadek. Za dobrze wykonaną pracę otrzymuje kasety magnetofonowe gwarantujące przejście do dalszych części gry. Celem jest tutaj odnalezienie dźwięku, który Poco Eco i jego plemię stracili na początku rozgrywki.

Adventures of Poco Eco mogliśmy do tej pory zakupić za 2,99 euro. Teraz grę zdobędziemy w obniżonej cenie. Produkcję można pobierać ze Sklepu Play za 6,99 zł i z App Store za 1,99 euro. Gra jest kompatybilna z Androidem 2.3 i nowszym oraz iOS 5.0 i nowszym. Jeśli jesteście zainteresowani oferta, radzimy pospieszyć się z zakupami, promocja jest bowiem ograniczona czasowo.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij