Udostępnij
Tweetnij

SEGA – kolejne gry firmy znikają z App Store i Google Play

Spieszmy się kochać gry od SEGI, tak szybko odchodzą…

SEGA

Spieszmy się kochać gry od SEGI, tak szybko odchodzą…

SEGA kontynuuje swój plan usuwania wszystkich gier z App Store i Google Play, które przestały spełniać standardy firmy. Prócz kilku mniej ciekawych produkcji ze sklepów usunięto już między innymi House of the Dead: Overkill LR, Jet Set Radio oraz Football Manager Handheld 2014. SEGA potwierdziła wtedy, że nie zakończy jeszcze usuwania innych produkcji.

Kilka dni temu spekulowaliśmy, że teraz SEGA może zabrać się za Sonic Spinball, Streets of Rage 2, Shining Force, Shinobi III, Gunstar Heroes, Virtua Tennis Challenge, Chuchu Rocket! oraz Spellwood i Crazy Taxi. Przypuszczenia nie odbiegały wiele od rzeczywistości. Z całej listy gier uchowały się jedynie cztery ostatnie pozycje, ale nie jest powiedziane, że SEGA również się ich nie pozbędzie w najbliższym czasie.

Źródło: PocketGamer

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij