Udostępnij
Tweetnij

Angry Birds Seasons – dodatek Tropigal Paradise już dostępny

Angry Birds Seasons dostało nowy dodatek. Tropigal Paradise wprowadzi nas w gorące klimaty.

Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons dostało nowy dodatek. Tropigal Paradise wprowadzi nas w gorące klimaty.

Angry Birds Seasons zostało kolejny raz zaktualizowane. Tym razem do gry dołączył nowy, darmowy epizod o nazwie Tropigal Paradise. Dodatek wprowadza przede wszystkim 26 nowych poziomów, w ramach których musimy eliminować niecne świnie z planszy. Niektóre z poziomów dodają również do gry nowy element – gorącą lawę, która zmieni prosiaki w skwierczący bekon.

Nowe rozszerzenie dostępne jest za darmo w App Store, Google Play oraz Amazon Appstore. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun dodatku Tropigal Paradise prezentujący fragmenty rozgrywki:

appstore

amazon appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij