Udostępnij
Tweetnij

Aktualizacja Clash of Clans wprowadza nową broń

Clash of Clans zostało ponownie zaktualizowane. Najważniejszą zmianą jest dodatkowa broń w grze.

Clash of Clans

Clash of Clans zostało ponownie zaktualizowane. Najważniejszą zmianą jest dodatkowa broń w grze.

Clash of Clans zadebiutowało w 2012 roku. Od tamtej pory twórcy gry co jakiś czas aktualizują swoją produkcję. Tym razem nowy update wprowadził kilka mniejszych ulepszeń poprawiających ogólną mechanikę gry oraz usprawniających rozgrywkę. Najważniejszą zmianą jest jednak nowa broń – Air Sweeper. Nie zadaje ona żadnych obrażeń przeciwnikowi, jednak pozwala na opóźnienie ataków nadchodzących z powietrza poprzez powolne ich odpychanie.

Nowa aktualizacja jest darmowa. Powinna się odpalić automatycznie. Możemy ją również pobrać sami zarówno z App Store, jak i ze Sklepu Play. Clash of Clans dostępne jest w modelu free2play, grę pobierzemy zatem za darmo, choć natkniemy się na mikrotransakcje.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij