Udostępnij
Tweetnij

Baldur’s Gate II:EE na iOS w promocji za połowę ceny

Jeśli jeszcze nie graliście w Baldur’s Gate II:EE na iOS, to teraz macie dobrą okazję, aby to nadrobić. Tytuł przeceniono w App Store o połowę.

Baldur’s Gate II:EE

Jeśli jeszcze nie graliście w Baldur’s Gate II:EE na iOS, to teraz macie dobrą okazję, aby to nadrobić. Tytuł przeceniono w App Store o połowę.

Baldur’s Gate II Enhanced Edition debiutował w App Store w styczniu 2014 roku. Sequel kultowego RPG zawiera całą kampanię Shadows of Amn oraz rozszerzenie Tron Baala. Nie zabrakło również nowych elementów, w tym dodatku The Black Pits II: Gladiators of Thay, nowych postaci (dostępnych w ramach mikrotransakcji wewnątrz aplikacji) oraz udoskonalonego trybu multi-player. Niedawno kultowy RPG doczekał się dużej aktualizacji, która wniosła między innymi wsparcie dla iPhone’ów.

Jeśli jeszcze nie graliście w Baldur’s Gate II, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Gra została przeceniona o połowę i obecnie można ją zakupić w ceni 4,99 euro. Z pewnością warto się pospieszyć, bo promocja nie potrwa długo i pewnie za jakiś czas cena zostanie podniesiona. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję drugiej części Baldur’s Gate Enhanced Edition na iPada.

appstore

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij