Udostępnij
Tweetnij

Back to Bed za darmo na iOS (wcześniej 3,99 euro)

Bob zawędrował nieco za daleko w swoich snach. Musimy sprowadzić go do łóżka. Teraz podróż ową odbędziemy za darmo.

Back to Bed

Bob zawędrował nieco za daleko w swoich snach. Musimy sprowadzić go do łóżka. Teraz podróż odbędziemy za darmo.

Głównym bohaterem gry logicznej Back to Bed jest śpiący Bob. Sen Boba byłby idealny, gdyby nie jeden drobny szczegół – nasza postać lubi sobie powędrować tu i tam w tym surrealistycznym świecie jeszcze przed pobudką. Wbrew pozorom sny mogą być jednak bardzo niebezpieczne. Na Boba czyha wiele pułapek. W ominięciu ich pomoże mu Subob, stróż, który może pokierować bohaterem. Jego (i naszym) zadaniem jest sprowadzenie Boba ponownie do łóżka.

Wcześniej za Back to Bed musieliśmy zapłacić 3,99 euro. Teraz gra dostępna jest za darmo. Oferta jest ważna jedynie przez ograniczony czas. Tytuł ten odpalimy na sprzętach mobilnych z iOS 7.0 lub nowszym.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij