Udostępnij
Tweetnij

Icewind Dale Enhanced Edition z dużą aktualizacją

Beamdog udostępniło duży patch dla gry Icewind Dale Enhanced Edition na iOS i Androida. Co nowego?

Icewind Dale: Enhanced Edition

Beamdog udostępniło duży patch dla gry Icewind Dale Enhanced Edition na iOS i Androida. Co nowego?

Najnowsza aktualizacja dla gry Icewind Dale Enhanced Edition oznaczona jest numerem 1.4 i wprowadza całkiem sporo udoskonaleń. Dodano dwie nowe lokalizacje. Niestety, wśród nich nadal nie ma polskiej (pozostają nam tylko polskie napisy, ale nie dialogi). Dodano tłumaczenie dla Korei i Rosji. W grze dodano opcje z zakresu modyfikowania uszkodzeń wrogów i punktów doświadczenia premii na niektórych poziomach trudności. Ponadto patch 1.4 zawiera ponad 100 poprawek różnych błędów.

Uaktualnienie dla Icewind Dale Enhanced Edition jest bezpłatne i można je pobrać z App Store lub Sklepu Play. Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj.

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij