Udostępnij
Tweetnij

Gra 8bit Doves obecnie dostępna za darmo

8bit Doves, gra studia Nitrome, trafiło w App Store na półkę z promocjami. Grę przez ograniczony czas możemy pobierać za darmo.

8bit Doves

8bit Doves, gra studia Nitrome, trafiło w App Store na półkę z promocjami. Grę przez ograniczony czas możemy pobierać za darmo.

8bit Doves to gra, w której przejmujemy kontrole nad tytułowymi ptakami i próbujemy przelecieć nimi przez całą planszę. Jedno dotknięcie muru i grę rozpoczynamy od nowa. Jeśli skojarzyliście tytuł z popularnym Flappy Bird, macie rację. Tym razem jednak mamy do czynienia z grą nieco bardziej wymagającą. Prócz omijania przeszkód, które stawia nam plansza, musimy dodatkowo zebrać jak największą ilość rozproszonych po niej piskląt.

Tytuł oryginalnie jest dostępny w App Store w cenie 2,99 euro. Jednak teraz w ramach promocji możemy pobierać 8bit Doves za darmo. Radzimy się jednak pospieszyć z zakupem, bowiem promocja dostępna będzie jedynie przez ograniczony czas. Grę można pobierać również na Androida w cenie 10,54 zł.

appstore

playstore

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij