Udostępnij
Tweetnij

Gra Botanicula w promocji na iOS

Botanicula, przygodówka od studia Amanita Design, została przeceniona w App Store.

Botanicula

Botanicula, przygodówka od studia Amanita Design, została przeceniona w App Store.

Za Botaniculę do tej pory w App Store płaciliśmy 4,99 euro. Teraz jednak twórcy gry postanowili nieco obniżyć cenę swojego tytułu i przez ograniczony czas udostępnić grę w App Store za 1,99 euro, czyli około 8,30 zł.

Botanicula to przygodówka typu point&click. W grze wcielamy się w piątkę leśnych stworzeń, których dom został zaatakowany przez pasożyty. Grupka bohaterów postanawia uratować to, co zostało z ich pokaźnego niegdyś domu – jedno małe, drobne nasionko. W tym celu przemierzamy z nimi różne lokacje, wyszukując różnych przedmiotów i rozwiązując wiele ciekawych zagadek. Za Botaniculę odpowiada studio Amanita Design, twórcy takich tytułów jak Machinarium czy Samorost. Gra dostępna jest również w Google Play, w tym sklepie jednak cena nie uległa zmianie.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij