Udostępnij
Tweetnij

Gra Modern Combat 5: Blackout w promocji za 0,99 euro i 3,16 zł

Tak tanio jeszcze nie było. Gameloft przeceniło Modern Combat 5: Blackout do kwoty kilku złotych!

Modern Combat 5: Blackout

Tak tanio jeszcze nie było. Gameloft przeceniło Modern Combat 5: Blackout do kwoty kilku złotych!

Zobacz koniecznie >> Więcej o grach na tablety

Modern Combat 5: Blackout debiutowało w lipcu 2014 roku, a teraz gra doczekała się soczystej promocji. Tytuł przeceniono w App Store o 75% (z 3,99 euro do 0,99 euro). Natomiast w Google Play gra kosztuje teraz 3,16 zł. W nowym Modern Combat producent do naszej dyspozycji oddał cztery klasy żołnierzy, które możemy w szerokim stopniu personalizować i są to: Assault, Heavy, Recon i Sniper.

Nowe Modern Combat oferuje także dwa tryby rozgrywki i są to: jednoosobowy oraz multi-player z synchronizacją poziomów doświadczenia. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję gry. Niedawno Modern Combat 5 doczekało się dużej aktualizacji na iOS, gdzie pojawiło się między innymi wsparcie dla Metal API, przez co gra wygląda teraz lepiej.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij