Udostępnij
Tweetnij

Baldur’s Gate II:EE teraz również na iPhone’y

Baldur’s Gate II Enhanched Edition doczekał się dużej aktualizacji w App Store, która wnosi między innymi wsparcie dla iPhone’ów.

Baldur's Gate II Enhanced Edition

Baldur’s Gate II Enhanched Edition doczekał się dużej aktualizacji w App Store, która wnosi między innymi wsparcie dla iPhone’ów.

Pierwsza część Baldur’s Gate już od dłuższego czasu zgodna jest z iPhone’ami. Icewind Dale Enhanced Edition od samego początku, a teraz przyszła pora na Baldur’s Gate II:EE. Możliwe to stało się za sprawą patcha z numerkiem 1.3, w którym poprawiono także 500 różnych błędów, działanie trybu multi-player, dodano dwie lokalizacje (niemiecką i hiszpańską) oraz pojawiła się opcja umożliwiająca zmianę wielkości czcionek. Warto jednak dodać, że rozgrywka na mniejszych iPhone’ach graniczy niemal z cudem. Niemniej, na 5,5″ iPhonie 6 Plus jest to już możliwe.

Baldur’s Gate II Enhanced Edition zadebiutował w App Store w styczniu 2014 roku. Sequel kultowego RPG zawiera całą kampanię Shadows of Amn oraz rozszerzenie Tron Baala. Nie zabrakło również nowych elementów, w tym dodatku The Black Pits II: Gladiators of Thay, nowych postaci (dostępnych w ramach mikrotransakcji wewnątrz aplikacji) oraz trybu multi-player. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję drugiej części Baldur’s Gate Enhanced Edition na iPada.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij