Udostępnij
Tweetnij

Gra LEGO ULTRA AGENTS Antimatter debiutuje na Androidzie

W sklepie Google Play pojawiła się nowa, bezpłatna gra od LEGO Group – LEGO® ULTRA AGENTS Antimatter, która stanowi kontynuację LEGO Ultra Agents.

LEGO® ULTRA AGENTS Antimatter

appstore

playstore

W sklepie Google Play pojawiła się nowa, bezpłatna gra od LEGO Group – LEGO ULTRA AGENTS Antimatter, która stanowi kontynuację LEGO Ultra Agents.

LEGO Ultra Agents debiutowało na Androidzie latem zeszłego roku i teraz doczekało się sequelu w postaci LEGO ULTRA AGENTS Antimatter. Mamy tutaj do czynienia nie ze zwykłą gra, ale bardziej interaktywnym komiksem, w którym znajdziemy wartką akcję rodem z filmów o Jamesie Bondzie. Historia opowiadana jest w epizodach i w grze pojawiło się wiele nowych broni (w tym tytułowe Antimatter), wrogów i gadżetów.

Gra LEGO ULTRA AGENTS Antimatter debiutowała na iOS na początku roku i teraz doczekała się premiery w sklepie Google Play. Ponownie jest darmowa i nie zawiera nielubianych transakcji wewnątrz aplikacji.

appstore

playstore

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij