Udostępnij
Tweetnij

Gra Miika z nowymi poziomami i w niższej cenie

Gra logiczna Miika doczekała się aktualizacji, w której dodano 10 nowych, świątecznych poziomów. Ponadto cenę gry obniżono o połowę.

Gra Miika

appstore

Gra logiczna Miika doczekała się aktualizacji, w której dodano 10 nowych, świątecznych poziomów. Ponadto cenę gry obniżono o połowę.

Twórcy gry Miika dodali 10 nowych, świątecznych poziomów, a starsze doczekały się udoskonaleń w postaci nowych elementów wizualnych i dźwięków. Zmodyfikowano także poziom trudności. Przy okazji cenę gry obniżono z 1,79 euro do kwoty 0,89 euro.

Mikka to gra logiczna, która składa się z czterech różnych poziomów. Każdy z nich został starannie przygotowany. Wystarczy tylko rzucić okiem na oprawę graficzną, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Mikka jest ponadto grą uniwersalną, którą zoptymalizowano również pod kątem nowych iPhone’ów 6. Tytuł wspiera kontrolery do gier MFi i Moga. Grę kupicie klikając na poniższy przycisk.

appstore

Jeśli miałbyś/miałabyś wybrać najlepszego producenta tabletów z poniższej listy, to byłby to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij