Udostępnij
Tweetnij

Heroes of Might & Magic III HD zmierza na tablety

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry Heroes of Might & Magic III. Już w przyszłym roku w wersji HD pojawi się ona na tabletach z Androidem i iOS.

Heroes of Might & Magic III HD

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry Heroes of Might & Magic III. Już w przyszłym roku w wersji HD pojawi się ona na tabletach z Androidem i iOS.

Już w przyszłym miesiącu na urządzeniach z Androidem i iOS możemy spodziewać się premiery gry Heroes of Might & Magic III HD! Gra debiutowała niemal 15 lat temu i obrosła wręcz w legendę. Do dziś przez wiele osób „trójka” uznawana jest za najlepszą ze wszystkich części z tej serii.

Wersja HD  Heroes of Might & Magic III, to przede wszystkim odświeżona oprawa graficzna, którą przystosowano pod kątem większych rozdzielczości i nowe sterowanie za pomocą dotyku. Nie zabraknie również edytora map oraz trybu multiplayer. Gra podzielona będzie na siedem kampanii. Warto dodać, że gra będzie dostępna tylko na tablety, a więc na smartfonach w Heroes of Might & Magic III HD nie zagramy.

Gra Heroes of Might & Magic III zadebiutuje dokładnie 29 stycznia i warto tę datę zapisać sobie w kalendarzu. Na koniec warto wspomnieć, że odświeżona gra nie będzie zawierać dodatków dla tego tytułu, a jedynie podstawową wersję.

źródło: Twitter

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij