Udostępnij
Tweetnij

Gra Threes! w promocji za kilka złotych

Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe Threes!, to pora to nadrobić. Gra obecnie dostępna jest w niższej cenie.

threes

appstore

playstore

 Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe Threes!, to pora to nadrobić. Gra obecnie dostępna jest w niższej cenie.

Gra Threes! obrosła już wręcz w legendę. Tytuł, z pozoru nieprzekuwający wzroku, był wielokrotnie wyróżniany. Apple uznało Thress! za najlepszą grę na iPhone’a w tym roku. I właśnie z tego powodu obniżono cenę gry. W App Store do kwoty 1,79 euro, a na Androida do 6,12 zł.

Gra Threes! jest typowym tytułem logicznym, gdzie naszym zadaniem jest układanie kostek z liczbami na ekranie. Po to, aby jak najwięcej numerowanych kafelków zyskało swoją parę (3 z 3, 6 z 6, 12 z 12, itd.). Połączenia zmieniają się w pojedynczą płytkę z liczbą powstałą w wyniku dodania symboli z par. Naturalnie – im ona wyższa, tym więcej punktów zyskujemy w wyniku podsumowującym całą rundę.

Threes! potrafi wciągnąć na wiele godzin. Tym bardziej warto sięgnąć po grę, gdyż obecnie jest ona dostępna w niższej cenie. Naszą recenzję Threes! znajdziecie pod tym adresem.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij