Udostępnij
Tweetnij

Gra Monument Valley wkrótce z nowymi poziomami (wideo)

Gra Monument Valley już niedługo doczeka się zupełnie ośmiu nowych poziomów – Forgotten Shores, które będzie można nabyć wewnątrz aplikacji.

MV_FS_Volcano

playstore

appstore

Gra Monument Valley już niedługo doczeka się zupełnie ośmiu nowych poziomów – Forgotten Shores, które będzie można nabyć wewnątrz aplikacji.

Twórcy Monument Valley już 13 listopada udostępnią osiem nowych poziomów – Forgotten Shores. Będzie można je nabyć wewnątrz aplikacji w cenie 1,99 dolara.

Dla niewtajemniczonych, w grze wcielamy się w postać księżniczki Idy, która ma do przejścia różne budowle. Naszym zadaniem jest tak zmieniać otoczenie, by utworzyć ścieżkę, którą nasza bohaterka będzie mogła dojść do mety. Dokonujemy tego przesuwając lub kręcąc elementami, a czasem nawet całym środowiskiem. W ten sposób droga, która dotąd wydawała się nie do pokonania, zmienia się w prosty chodnik, a jej fragmenty łączą się ze ścieżką, która jeszcze przed chwilą była na przykład na innej wysokości. Jedynymi napotykanymi w grze przeciwnikami są wrony. Gra oferuje niesamowity klimat, który urzeka od samego początku. Monument Valley doczekało się wielu wyróżnień, w tym od Apple.

playstore

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij