Udostępnij
Tweetnij

Gra Air Gamblers : Sky Supremacy debiutuje w App Store

Gra Air Gamblers : Sky Supremacy jest nowym symulatorem samolotów w połączeniu z akcją. Tytuł wyceniono w App Store na kwotę 2,69 euro.

Air Gamblers : Sky Supremacy

appstore

Gra Air Gamblers : Sky Supremacy jest nowym symulatorem samolotów w połączeniu z akcją. Tytuł wyceniono w App Store na kwotę 2,69 euro.

Zobacz koniecznie >> Więcej o grach na tablety

W grze Air Gamblers : Sky Supremacy wcielamy się w pilota samolotu, a następnie przyjdzie nam zmierzyć się z wrogami. Gra oferuje ładną oprawę wizualną (warto wspomnieć o czterokrotnym filtrowaniu anizotropowym i renderowaniu HDR), różne samoloty do wyboru oraz kilka ciekawych misji, których akcja rozgrywa się między innymi w Europie i u wybrzeży Pearl Harbor.

Gra jest uniwersalna, a więc przystosowana także pod kątem iPadów. Tytuł wyceniono na 2,69 euro.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij