Udostępnij
Tweetnij

Modern Combat 5: Blackout również zgodne z Metal API

W sklepie App Store pojawiają się kolejne gry przystosowane pod kątem Metal API z iOS 8. Kolejnym takim tytułem jest Modern Combat 5: Blackout od Gameloftu!

IMG_0776

appstore

W sklepie App Store pojawiają się kolejne gry przystosowane pod kątem Metal API z iOS 8. Kolejnym takim tytułem jest Modern Combat 5: Blackout od Gameloftu!

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje 

Metal API jest nowym interfejsem z iOS 8, który znacząco podnosi jakość grafiki na iUrządzeniach z procesorami Apple A7 i A8. Kolejną grą (po między innymi Asphalt 8: Airborne) przystosowaną pod jego kątem jest Modern Combat 5: Blackout.

Gameloft chwali się, że uaktualnione Modern Combat 5: Blackout oferuje teraz między innymi efekty, które składają się z do 5 razy więcej elementów, lepsze efekty środowiskowe i pogodowe oraz bardziej szczegółowe eksplozje. Oczywiście efekty te zobaczymy tylko na iPhona’ch 5s, 6, 6 Plus oraz zeszłorocznych modelach iPadów. Na starszych iUrządzeniach już nie.

Naszą recenzję Modern Combat 5: Blackout znajdziecie pod tym adresem. Gra kosztuje 5,99 euro, ale obecnie jest również dostępna w paczce App Bundle.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij