Udostępnij
Tweetnij

Dots: A Game About Connecting w końcu również dla iPada

Dots: A Game About Connecting – jedna z ciekawszych gier, w której musimy łączyć ze sobą kulki, doczekała się w końcu natywnej wersji dla iPada.

Dots dla iPada

appstore

Dots: A Game About Connecting – jedna z ciekawszych gier, w której musimy łączyć ze sobą kulki, doczekała się w końcu natywnej wersji dla iPada.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Betaworks One dosyć długo kazało nam czekać na Dots: A Game About Connecting dla iPada. W końcu jednak się doczekaliśmy, gdyż ostatnia aktualizacja z numerkiem 1.7 wprowadziła wsparcie dla tabletów z iOS. Wersja dla iPada, to nie wszystko, co znalazło się w nowej wersji Dots. Warto tutaj wspomnieć także o:

  • dodano tryb Multi-player, który pozwala nam grać ze znajomymi;
  • pojawiła się opcja pozwalająca zwiększyć kontrast kulek, co z pewnością docenią osoby słabo widzące;
  • poprawiono balans rozgrywki;
  • usunięto błędy.

Przy okazji twórcy zapowiedzieli również nowy tryb: 2x iPad, który powinien pojawić się w niedalekiej przyszłości. Grę pobierzecie oczywiście w App Store.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij