Udostępnij
Tweetnij

W Baldur’s Gate Enhanced Edition wkrótce pograsz również na iPadzie 1. generacji?

Jeśli wierzyć zapewnieniom samego Trenta Ostera, to już wkrótce będzie to możliwe. Twórcy gry zgłosili właśnie nowy build do App Store, w którym dodano wsparcie dla iPadów z iOS 5 na pokładzie. Jest tylko pewne „ale”…

Jeśli wierzyć zapewnieniom samego Trenta Ostera, to już wkrótce będzie to możliwe. Twórcy gry zgłosili właśnie nowy build do App Store, w którym dodano wsparcie dla iPadów z iOS 5 na pokładzie. Jest tylko pewne „ale”…

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje gier na tablety

Baldur’s Gate Enhanced Edition dla iPada zadebiutował w zeszłym miesiącu. Niestety, w pierwszym wydaniu gry zabrakło wsparcia dla tabletu z iOS pierwszej generacji, gdyż tytuł wymaga iUrządzenia z iOS 6 na pokładzie. To się jednak może wkrótce zmienić (nawet za niecały tydzień), gdyż twórcy BGEE zgłosili do App Store nową kompilację gry (build oznaczony numerem 2012), w którym dodano wsparcie dla iOS 5.1, a więc również przy okazji pierwszego iPada. Proces akceptacji nowej wersji gry potrwa około 6 dni, a więc już w przyszłym tygodniu w iTunes Store może pojawić się uaktualnienie. O ile programiści Apple nie znajdą żadnych błędów, z czym Beamdog niejednokrotnie miał problemy.

Trent Oster stwierdza jednak, że 256 MB pamięci w iPadzie pierwszej generacji jest bardzo małą ilością i sugeruje jednak iPada 2. Płynność rozgrywki na pierwszym tablecie Apple’a może więc pozostawiać sporo do życzenia i trzeba się z tym liczyć. Naszą recenzję Baldur’s Gate Enhanced Edition znajdziecie pod tym adresem.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij