Udostępnij
Tweetnij

The Lighthouse HD – iPad w świetle latarni

Kavcom opublikowało w App Store grę akcji, która zadowoli wszystkich fanów „liniówek”, w których cała rozgrywka polega na wskazywaniu drogi z punktu A do punktu B. Fani Flight Control będą zachwyceni.

Kavcom opublikowało w App Store grę akcji, która zadowoli wszystkich fanów „liniówek”. Cała rozgrywka polega na wskazywaniu drogi z punktu A do punktu B. Fani Flight Control będą zachwyceni.

Przeczytaj również >> iPad 3 – jaki będzie nowy tablet Apple?

Gra daje nam kontrolę nad losami pojazdów wodnych przemierzających morze. Wcielając się w latarnię musimy wskazywać właściwą i bezpieczną drogę. Z jednej strony mamy do czynienia z tankowcami, jachtami i motorówkami, z drugiej ich trasę będą się starać przerwać wiry wodne, niewypały min czy złowieszczy Magelodon. W walce o dobry cel będziemy mogli się wspomóc między innymi bojami czy też flarami. Całość opatrzono przyjemną grafiką 3D oraz zespolono z Game Centre i OpenFeint.

The Lighthouse HD już leży w App Store i czeka, aż ją kupicie. Myślę, że warto, chociażby z braku tego typu tytułów ostatnimi czasy.

 

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij